Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 26 februari 2018

Ons Oranje! 22 Speelsters in selectie Speelsters onder 17

22 Speelsters in selectie Speelsters onder 17
KNVB-coach Marleen Wissink heeft 22 speelsters opgenomen in de selectie van het Nederlands elftal voor speelsters onder 17 jaar. De ploeg neemt het woensdag 28 februari op tegen Zweden. De aftrap in Veen is om 19.00 uur.
Lees verder

Selectie Onder 17 Eliteronde EK-kwalificatie bekend
KNVB-coach Kees van Wonderen heeft 20 spelers opgeroepen voor het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar. De Oranjetalenten spelen van woensdag 7 maart tot en met donderdag 13 maart het UEFA elite toernooi in eigen land om zich te kwalificeren voor de EK-eindronde.
Lees verder

Selectie Onder 19 voor tweedaagse trainingsstage
KNVB-coach Maarten Stekelenburg heeft 28 spelers opgenomen in de selectie van het Nederlands elftal voor spelers onder 19 jaar. Onder 19 werkt 5 en 6 maart een tweedaagse trainingsstage af op de KNVB Campus in Zeist.
Lees verder