Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 24 februari 2018

Ons Oranje! Blog Art Langeler: 'Genoeg om over na te denken'

Blog Art Langeler: 'Genoeg om over na te denken'
We hebben afgelopen dinsdag de tweedaagse van Jong Oranje afgesloten met een lunch en een gelukswens voor de komende weken. De volgende activiteit van Jong Oranje is over een dikke drie weken. Het was erg goed elkaar even te zien.
Lees verder

Davids eenmalig assistent Onder 20
Edgar Davids zal eenmalig als assistent aansluiten bij Oranje Onder 20. De oud-international is daarvoor door de KNVB uitgenodigd in aanloop naar het oefenduel met Tsjechië.
Lees verder

Van de Donk niet mee naar Algarve Cup
Bondscoach Sarina Wiegman kan tijdens de Algarve Cup niet beschikken over Daniëlle van de Donk. De middenvelder heeft een kuitblessure opgelopen. Van de Donk wordt vervangen door Sheila van den Bulk (Djurgarden).
Lees verder