dinsdag 20 februari 2018

Ons Oranje! Bondscoach Ronald Koeman bij training Jong Oranje

Bondscoach Ronald Koeman bij training Jong Oranje
Ronald Koeman liet maandag zijn gezicht zien bij de training van Jong Oranje, op de KNVB Campus in Zeist. "Jong Oranje is de laatste groep, de groep die het dichtst bij het Nederlands elftal zit", verklaarde de bondscoach zijn bezoek.
Lees verder

Zaalvrouwen nemen revanche op Finland
Het Nederlands vrouwenzaalvoetbalteam speelde maandag tegen Finland een veel betere wedstrijd dan een dag eerder en de ploeg won na het eerdere 1-3 verlies nu met 2-0.
Lees verder

Speelsters onder 16 wint UEFA Development Tournament
Speelsters onder 16 heeft maandag het UEFA Development Tournament gewonnen. In Portugal kwam de ploeg van KNVB-coach Jessica Torny niet verder dan 0-0 tegen het thuisland, maar ondanks het verlies van de strafschoppenserie werd de ploeg nummer één.
Lees verder