zaterdag 17 februari 2018

Ons Oranje! OranjeLeeuwin Renée Slegers beëindigt voetbalcarrière

OranjeLeeuwin Renée Slegers beëindigt voetbalcarrière
Renée Slegers heeft besloten haar voetbalcarrière te beëindigen. De 29-jarige middenvelder kwam tot 55 interlands voor het Nederlands vrouwenteam, waarin ze vijftien keer scoorde.
Lees verder

Fouten leiden verlies Onder 15 in
Het Nederlands elftal voor spelers onder 15 jaar is er niet in geslaagd opnieuw te winnen van Italië. Donderdag won de ploeg van KNVB-coach Peter van der Veen nog met 2-0 van de Zuid-Europeanen. Die score stond zaterdag opnieuw op het scorebord, alleen nu in het voordeel van Italië.
Lees verder

Stekelenburg: 'Contact met clubs goed en nuttig'
Maarten Stekelenburg liep vrijdag een dagje mee met Jurgen Streppel van Heerenveen. De KNVB-coach van Onder 19 had intensief contact met de trainer van de Friezen en kon zo zelf aanschouwen hoe de club werkt met jeugdinternational Kik Pierie.
Lees verder