Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 22 februari 2018

Ons Oranje! Oranjevrouwen met 23 speelsters naar Algarve Cup

Oranjevrouwen met 23 speelsters naar Algarve Cup
Bondscoach Sarina Wiegman heeft de Oranjeselectie voor de Algarve Cup bekendgemaakt. Een groep van 23 speelsters vertrekt zondag 25 februari voor dit traditioneel sterk bezette toernooi.
Lees verder

Voorlopige selectie Onder 17 voor EK-kwalificatie (Eliteronde)
KNVB-coach Kees van Wonderen heeft 32 spelers opgeroepen voor het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar. De Oranjetalenten spelen van woensdag 7 maart tot en met donderdag 13 maart het UEFA elite toernooi in eigen land om zich te kwalificeren voor de EK-eindronde.
Lees verder

23 Speelsters in selectie Onder 19 voor toernooi in La Manga
KNVB-coach Jessica Torny heeft de definitieve selectie van het Nederlands vrouwenelftal onder 19 jaar bekendgemaakt voor het toernooi in La Manga. In Spanje speelt Vrouwen onder 19 tegen Denemarken (vrijdag 2 maart), Verenigde Staten (zondag 4 maart) en Italië (dinsdag 6 maart).
Lees verder