vrijdag 16 februari 2018

Ons Oranje! Recordspelers Oranje in selectie Ex-internationals

Recordspelers Oranje in selectie Ex-internationals
De twee Ex-internationals met de meeste interlands achter hun naam maken deel uit van de selectie voormalige Oranje-spelers die zaterdag 6 januari de traditionele nieuwjaarswedstrijd tegen Koninklijke HFC speelt.
Lees verder

Ex-internationals winnen traditionele Nieuwjaarsduel
De ex-internationals hebben de traditionele Nieuwjaarswedstrijd tegen de HFC Legends, een mix van spelers van nu en uit het verleden van de Haarlemse Tweededivisionist, met 2-5 gewonnen. Andwélé Slory (2x), Pierre van Hooijdonk, Martijn Meerdink en Danny Koevermans scoorden namens de ex-internationals.
Lees verder

OranjeLeeuwinnen met 24 speelsters naar Spanje
Bondscoach Sarina Wiegman heeft 24 speelsters opgenomen in de selectie van het Nederlands elftal voor het trainingskamp in La Manga, Spanje. De OranjeLeeuwinnen zijn van 15 tot 24 januari in Spanje en spelen op zaterdag 20 januari om 19.00 uur een officiële oefeninterland tegen de Spanjaarden. Ook wordt er op 23 januari een trainingswedstrijd gespeeld tegen Engeland.
Lees verder