vrijdag 23 februari 2018

Ons Oranje! Train als een international met de OranjeLeeuwinnen!

Train als een international met de OranjeLeeuwinnen!
Jonge Leeuwen kunnen op zaterdag 7 april deelnemen aan een toffe activiteit. Je kunt op deze dag trainen als een echte international samen met de OranjeLeeuwinnen!
Lees verder

Kaartverkoop Ierland - Nederland start op 26 februari
De OranjeLeeuwinnen spelen op dinsdag 10 april de belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd tegen Ierland in Dublin. Na het eerdere gelijkspel in Nijmegen (0-0) wil de ploeg van Sarina Wiegman zich revancheren en daarmee een belangrijke stap zetten richting het WK.
Lees verder

Oranje voor oefenduels naar Trnava en Turijn
Het Nederlands elftal sluit het seizoen 2017/'18 af met oefenwedstrijden tegen Slowakije en Italië. De ontmoeting met Slowakije vindt plaats op donderdag 31 mei in het Štadión Antona Malatinského in Trnava. Met de Italianen is afgesproken elkaar maandag 4 juni te treffen in het Allianz Stadium, de thuishaven van Juventus. De aftrap in Turijn is om 20.45 uur.
Lees verder