maandag 19 februari 2018

Prinses Beatrix en Prinses Mabel bij uitreiking vierde Prins Friso Ingenieursprijs

Prinses Beatrix en Prinses Mabel bij uitreiking vierde Prins Friso Ingenieursprijs
Hunne Koninklijke Hoogheden Prinses Beatrix en Prinses Mabel zijn woensdagmiddag 21 maart aanwezig bij de uitreiking van de vierde Prins Friso Ingenieursprijs. Deze vindt plaats op de 'Faculty of Science and Engineering' van de Rijksuniversiteit Groningen.  De finalisten zijn ing. ir. Sander den Blanken, directeur Arup BV; dr. ir. Jan Klok, principal technologist bij Paqell B.V. en scientific project manager bij Wetsus en dr. ir. Nima Tolou, assistant professor op de afdeling precision and microsystems engineering aan de TU Delft en co-founder van Flexous.
Lees verder

Bezoekt u Nederland? Bekijk dan hier de aanbiedingen & ticket deals!