Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 20 maart 2018

Aankondiging vooropening en reminder inzenden briefstembewijzen

Aankondiging vooropening en reminder inzenden briefstembewijzen
Op 21 maart op 15.00 dienen alle briefstembewijzen op de ambassade binnen te zijn. Op dezelfde dag zal om 13.00 de ambassade een vooropening van de briefstembewijzen organiseren. Tijdens deze zogenaamde vooropening van het briefstembureau worden de reeds ontvangen briefstemmen 'gedepersonaliseerd'. Dat gebeurt door het briefstembewijs van het stembiljet (die in verschillende enveloppen zitten) te scheiden. In het kader van transparantie is de vooropening ook voor het publiek toegankelijk. Het...
Lees verder

Mogelijkheid tot bijwonen van openen en tellen van de stemmen Raadgevend Referendum
Op 21 maart vindt het Raadgevend Referendum plaats over de nieuwe Wet op de inlichtingen- en veiligheidsdiensten (Wiv). Nederlanders in het buitenland kunnen hun stem uitbrengen per brief. Het verwerken en tellen van de stemmen gebeurt door een briefstembureau. Ook de Nederlandse ambassade in Nairobi richt op de dag van het referendum zo'n briefstembureau in. Om 15.00 uur zullen de enveloppen worden geopend om de stemmen te tellen. Dit is een openbaar proces. Vanaf 14.45 uur zijn belangstellen...
Lees verder

Koningsdag 2018
Graag nodigen wij de Nederlandse gemeenschap in Tsjechië uit voor de Koningsreceptie op 26 April 2018 van 18:30 tot 20:00. Via onderstaande link kunt u zich inschrijven voor dit evenement. Het is alleen mogelijk om één kaartje per persoon te verkrijgen. Als u met meerdere mensen wilt komen, meld dan iedereen afzonderlijk aan.   https://www.eventbrite.com/e/tickets-koningsdag-praag-2018-44144922652?aff=es2
Lees verder

Vacature - Administrative Economic Officer at the Embassy of the Netherlands
De Nederlandse Ambassade in Riyadh is op zoek naar een administratieve medewerker voor het economische cluster (18,75 uur per week), zie volledige vacature hier . Deadline voor reageren is 3 April 2018.
Lees verder

Wil je stage bij de ambassade in Ljubljana lopen?
Twee keer per jaar hebben wij een stageplek voor masterstudenten.
Lees verder