Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 5 maart 2018

b2b matchmaking tijdens het EO & Copernicus Technologies event

b2b matchmaking tijdens het EO & Copernicus Technologies event
Bent u actief op het gebied van technologietrends en bent u geïnteresseerd in de laatste ontwikkelingen binnen de diverse innovatieve sectoren? Kom dan naar de b2b matchmaking van Enterprise Europe Network (EEN) tijdens het EO & Copernicus Technologies event. Dit tweedaagse evenement richt zich...
Lees verder

Innovatiemissie Smart Cities naar New York
Bent u actief op het gebied van Smart Cities en binnen de thema's slimme en groen mobiliteit en/of circulair bouwen en stedelijke ontwikkeling? Ga dan in mei mee met de innovatiemissie naar New York! Centraal staat het delen van kennis en ervaring met belanghebbenden wereldwijd over de uitdagingen...
Lees verder

Netwerkevenement Gezondheidszorg in India en Nederland
Houdt uw organisatie zich bezig met betaalbare (digitale) zorgoplossingen om patiënten meer regie te geven over de eigen gezondheid? Wilt u uw kansen in India verkennen en samenwerken met Indiase partners? Neem dan deel aan het seminar en netwerkevent op 21 maart in Utrecht. Tijdens deze...
Lees verder

Octrooiblog: De Japanner die je moet kennen
Bijzonder design uit de jaren 50 en 60 uit Japan, bestaat dat? Of bedachten ze daar vooral kopieën? Ook in Japan waren industrieel ontwerpers met originele ideeën, blijkt. Jiro Kosugi bijvoorbeeld.
Lees verder

Matchmaking Life Sciences en Health op Bionnale 2018
Doet u zaken in de Life Sciences & Health-sector? Kom op 20 juni naar Berlijn en ontmoet potentiële zakenpartners tijdens het matchmakingevent op de Bionnale 2018. Vorig jaar ontving deze conferentie meer dan 900 deelnemers. Het programma biedt informatiesessies, bedrijfspresentaties en een...
Lees verder