Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 12 maart 2018

Brexit Forum Event met o.a. minister Sigrid Kaag

Brexit Forum Event met o.a. minister Sigrid Kaag
Doet u zaken met het Verenigd Koninkrijk, of wilt u dat doen? Bereid u dan voor op Brexit. Het VK verlaat de Europese Unie op 29 maart 2019. Die datum komt steeds dichterbij. Kom dus naar deze bijeenkomst, 1 jaar voor deze datum - op 29 maart 2018. Vooraanstaande experts, onder wie minister Sigrid...
Lees verder

Handelsmissie Nederlandse start-ups naar InnoVEX Taiwan met John Jorritsma, burgemeester van Eindhoven
Ben je een innovatieve tech start-up en klaar voor uitbreiding naar Azië? Wil je zakendoen, samenwerken of contacten leggen met Taiwanese bedrijven en investeerders of de markt verkennen? Ga dan mee met de handelsmissie van 4 tot en met 8 juni 2018 naar een van de grootste techbeurzen ter wereld,...
Lees verder

Investeren in Kaapverdië – stel uw vragen
Heeft u interesse in zakendoen met en investeren in Kaapverdië? De vicepremier en minister van Financiën van Kaapverdië, Olavo Correia, brengt op woensdag 21 maart een bezoek aan Den Haag. Een Kaapverdische ambassadeur geeft antwoord op uw vragen over de investeringskansen.5 kansrijke...
Lees verder

Octrooiblog: Boekenweek: stop de persen!
Het boekenweekgeschenk op je e-reader? Dat kan, maar het gedrukte, papieren boek blijft populair. Hoewel, drukken kan nu zonder inkt, zo blijkt uit een recent octrooi.
Lees verder

Connecting Health IT Duitsland
Heeft u ambities om de Duitse eHealth markt te betreden? Of wilt u uw afzetmarkt in Duitsland verder vergroten en de juiste partners vinden? Ga dan mee naar de beurs connecting Healt IT (ConhIT) in Berlijn.ConhIT Task Force Health Care organiseert in samenwerking met het NBSO Stuttgart van 16 tot...
Lees verder