woensdag 28 maart 2018

Economisch programma Luxemburg met Staatssecretaris van Infrastructuur en Waterstaat, parallel aan het Staatsbezoek

Economisch programma Luxemburg met Staatssecretaris van Infrastructuur en Waterstaat, parallel aan het Staatsbezoek
Bent u een innovatief bedrijf actief op het gebied van duurzaam en/of circulair ondernemen en wilt u zakendoen in Luxemburg? Neem dan deel aan het bedrijvenprogramma op 24 en (optioneel) 25 mei dat de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland in samenwerking met het ministerie van Buitenlandse Zaken...
Lees verder

Handelsmissie India met minister-president Mark Rutte en ministers Sigrid Kaag, Carola Schouten, Cora van Nieuwenhuizen en Bruno Bruins
Wilt u zakendoen in India? Ga dan van 22 tot en met 25 mei 2018 mee met de handelsmissie naar India in aanwezigheid van minister-president Mark Rutte, de minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking Sigrid Kaag, de minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit Carola Schouten,...
Lees verder

Latin America Business Dialogue
Wilt u zich oriënteren op de kansrijke Latijns-Amerikaanse markt? Of uw netwerk vergroten en belangrijke landen- en sectorinformatie inwinnen? Kom dan vrijdag 15 juni naar de 1e editie van de Latin America Business Dialogue en ontvang praktische informatie van ervaren ondernemers en...
Lees verder

Handelsmissie veehouderijsector Turkije
Bent u actief in de veehouderij? En heeft u interesse om zaken te doen in en met Turkije? Ga dan van 4 tot en met 7 juni mee met de handelsmissie veehouderij in Turkije. Het Landbouwbureau in Turkije organiseert deze missie om kansen voor Nederlandse ondernemers in kaart te brengen.Veehouderij in...
Lees verder

Workshop: Succesvol aanvragen in het SME Instrument Fase 01
Bent u een internationaal georiënteerde ondernemer met een ambitie om de Europese markt te veroveren? Heeft u tenminste een werkende versie van uw disruptieve innovatie en overweegt u een aanvraag in het SME Instrument van het Horizon 2020 programma in te dienen? Dan is deze workshop voor u! Deze...
Lees verder