Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 21 maart 2018

Economisch programma Luxemburg

Economisch programma Luxemburg
Bent u een innovatief bedrijf actief op het gebied van duurzaam en/of circulair ondernemen? Wilt u zakendoen in Luxemburg? Neem dan deel aan het bedrijvenprogramma op 24 en (optioneel) 25 mei. RVO.nl organiseert het programma in samenwerking met het ministerie van Buitenlandse Zaken en de...
Lees verder

Demonstratiemiddag SBIR Sport en bewegen voor kwetsbare doelgroepen en Actieve ouderen
Bent u ook benieuwd naar de innovatieve resultaten van de SBIR-competities 'Sport en bewegen voor kwetsbare doelgroepen' en 'Actieve ouderen in Nederland'? Mis dan niet de demonstratiemiddag van de prototypen en deel uw eigen kennis. Laat u inspireren tijdens deze middag vol kennisdeling. Luister...
Lees verder

Internationale matchmaking tijdens ICOE Seanergy 2018
Bent u op zoek naar potentiële internationale samenwerkingspartners op het gebied van wind op zee, getijde-energie, golfenergie of een andere vormen van maritieme energie? Kom dan 12 tot en met 14 juni naar het matchmakingevent tijdens de International Conference on Ocean Energy (ICOE) in Cherbourg...
Lees verder

Toewijzing invoercertificaten pluimvee en eieren
Nieuwsbericht 18.020 - De Europese Commissie (EC) heeft een aantal toewijzingspercentages gepubliceerd voor invoerregelingen in de pluimvee- en eiersector.
Lees verder

Informatiebijeenkomst subsidieregeling cyberweerbaarheid
Heeft u ideeën of plannen om te werken aan de cyberweerbaarheid van ondernemend Nederland, en zijn deze plannen gericht op de niet-vitale sectoren? Kom dan naar de informatiebijeenkomst voor de subsidieregeling cyberweerbaarheid. De regeling biedt cyberweerbaarheidsnetwerken de mogelijkheid om aan...
Lees verder