Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 29 maart 2018

Economisch programma tijdens staatsbezoek aan Luxemburg

Economisch programma tijdens staatsbezoek aan Luxemburg
In mei leggen Hunne Majesteiten Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima een staatsbezoek aan Luxemburg af. In het kader hiervan organiseert de ambassade een bedrijvenprogramma met als thema circulaire economie. Speciale aandacht gaat daarbij uit naar smart en green mobility, logistiek en infrastructuur, alsook naar circulaire economie in de stad (zoals recycling, upcycling en bouw). Heeft u interesse in deelname? Meer informatie en het aanmeldformulier vindt u op de website van de RVO.
Lees verder

Transport en Logistiek Handelsmissie Marokko
Wilt u in mei 2018 aansluiten bij een handelsmissie naar Marokko gericht op één van de meest veelbelovende sectoren in Marokko, namelijk Transport en Logistiek ? Om u aan te melden voor deze missie welke gehouden wordt tijdens de Logismed beurs in Marrakech klikt u op deze link. U kunt via bovenstaande link ook het rapport downloaden dat door MEYS Emerging Market Research gepubliceerd is in samenwerking met de Ambassade van het Koninkrijk der Nederlanden in Marokko. Het rapport is vrijblijvend...
Lees verder

KONINGSDAG 2018
Lees verder

Consulaat Hong Kong Gesloten
Het Consulaat in Hong Kong is gesloten op maandag, 9 april 2018.
Lees verder

Ambassade gesloten tijdens Paasdagen
Op vrijdag 30 maart en maandag 2 april zal de ambassade gesloten zijn vanwege Goede Vrijdag en Tweede Paasdag.
Lees verder