Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 8 maart 2018

Evenement Bescherm uw digitale innovaties

Evenement Bescherm uw digitale innovaties
Over de bescherming van digitale innovaties doen de wildste verhalen de ronde. Houdt u zich bezig met digitale innovaties? En wilt u weten hoe het écht zit met de bescherming daarvan? Zet dit evenement dan alvast in uw agenda! Ontmoet de experts van Octrooicentrum Nederland tijdens deze...
Lees verder

Evenement Bescherm je digitale innovaties
Over de bescherming van digitale innovaties doen de wildste verhalen de ronde. Houdt u zich bezig met digitale innovaties? En wilt u weten hoe het écht zit met de bescherming daarvan? Zet dit evenement dan alvast in uw agenda! Ontmoet de experts van Octrooicentrum Nederland tijdens deze...
Lees verder

Sluiting aanvragen pluimvee en eieren op 7 maart 2018
Nieuwsbericht 18.018 - Wilt u voor de invoerregelingen pluimveevlees en eieren aanvragen?
Lees verder

Officiële feestdagen en aangepaste afgiftedata certificaten 2018
Nieuwsbericht 18.019 -  Op of rond de officiële feestdagen is de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) gesloten.
Lees verder

Evenement PatentMatch: innovatie ontmoet realisatie
Wilt u meer weten over hoe u uw innovatieve concepten, ideeën, ontwerpen of octrooien succesvol in de markt zet? Kom dan naar het evenement PatentMatch. Het evenement is een ontmoetingsplaats, waar innovatoren en uitvinders in contact komen met deskundigen die hun concepten verder kunnen brengen....
Lees verder