Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 29 maart 2018

Fact-finding missie Iran o.l.v. directeur Internationaal Ondernemen, ministerie van Buitenlandse Zaken

Fact-finding missie Iran o.l.v. directeur Internationaal Ondernemen, ministerie van Buitenlandse Zaken
Bent u geïnteresseerd in de mogelijkheden die Iran op het gebied van kennissamenwerking te bieden heeft? Ga van 25 tot en met 27 juni mee met de fact-finding missie onder leiding van de directeur Internationaal Ondernemen van het ministerie van Buitenlandse Zaken.
Lees verder

East Africa Business Dialogue
Heeft u interesse in de zakelijke mogelijkheden in Oost-Afrika? Wilt u in één middag met de lokale Nederlandse ambassades, sectorvertegenwoordigers en bedrijven met ervaring in de regio spreken? Kom dan 25 mei naar de East Africa Business Dialogue bij het Ministerie van Buitenlandse Zaken. De...
Lees verder

China-Netherlands Economic Cooperation Forum 2018
Wilt u zakendoen in de high tech maakindustrie in China? Of wilt u uw afzetmarkt in China verder vergroten én de juiste zakenpartners vinden? Kom dan naar het China-Netherlands Economic Cooperation Forum op 20 april in Rotterdam. Tijdens het Forum kunt u nieuwe zakenpartners vinden en kennis...
Lees verder

Start-up On the Rocks wint MKB Export Award met 'notitieboek van steen'
De 29-jarige Anne Pleun van Eijsden is met haar start-up On the Rocks de winnaar van de MKB Export Award 2017. De jury is onder de indruk van de missie en visie van de jonge ondernemer.
Lees verder

Tips voor succesvolle intellectueel eigendom-strategie op Idea, IP & Innovation (3i-)event
Bent u een start-up, mkb'er of R&D-professional en bezig met nieuwe producten of diensten? Wilt u weten hoe u een succesvolle intellectueel eigendom-strategie voor uw onderneming opzet? Kom dan naar het evenement 3i: Idea - Intellectual Property – Innovation. Octrooiadviseurs Karen Kraan-Sam en...
Lees verder