Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 13 maart 2018

Koningin Máxima bezoekt zorginstelling Nieuw Unicum en woont internationaal congres over progressieve MS bij

Koningin Máxima bezoekt zorginstelling Nieuw Unicum en woont internationaal congres over progressieve MS bij
Hare Majesteit Koningin Máxima woont woensdagmiddag 11 april het congres van de Internationale MS Federatie (MSIF) bij in het MS-expertisecentrum van zorginstelling Nieuw Unicum in Zandvoort. Aansluitend brengt zij een werkbezoek aan het centrum. Het MS-expertisecentrum is een multidisciplinair behandelcentrum waar verblijf, zorg en behandeling van mensen met MS wordt gecombineerd.
Lees verder

Bezoekt u Nederland? Bekijk dan hier de aanbiedingen & ticket deals!