Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 13 maart 2018

Koningsdag 2018 [for Dutch Nationals]

Koningsdag 2018 [for Dutch Nationals]
Ook dit jaar zal de ambassade Koningsdag vieren, en wel op vrijdag 27 april. Wij nodigen alle Nederlanders (18+) in Kenia van harte uit om deel te nemen aan deze bijzondere feestdag. Graag willen wij u vriendelijk verzoeken om uzelf te registreren via de link https://goo.gl/forms/t67U7wCdDLm7xL9m1, uiterlijk op 15 april a.s. Zonder registratie kunnen wij u geen uitnodiging sturen! Iedereen wordt gevraagd zich opnieuw te registreren, zodat wij een goed beeld hebben van het aantal mensen dat wil...
Lees verder

Openingstijden briefstembureau raadgevend referendum 21 maart 2018
Op 21 maart 2018 vindt in Nederland een raadgevend referendum plaats over de nieuwe Wet op de inlichtingen- en veiligheidsdiensten (Wiv). Als Nederlander woonachtig in het buitenland kunt u ook deelnemen aan dit referendum.
Lees verder

Referendum Wet Veiligheidsdienst
Beste Nederlanders in het buitenland, Op 21 maart 2018 vindt in Nederland een raadgevend referendum plaats over de nieuwe Wet op de inlichtingen- en veiligheidsdiensten (Wiv). Als Nederlander woonachtig in het buitenland kunt u ook deelnemen aan dit referendum. Om te stemmen heeft u zich geregistreerd als kiezer in het buitenland. U kunt uw stem uitbrengen middels een briefstembewijs. Het is ook mogelijk om iemand te machtigen om voor u te stemmen. Uw briefstem kunt u sturen naar het adres van...
Lees verder

Informatie over Referendum van 21 maart 2018
Op 21 maart 2018 kunt u als kiezer buiten Nederland weer stemmen.
Lees verder

Vijf jaar paus Franciscus
Het is vandaag precies vijf jaar geleden dat er witte rook opsteeg uit de schoorsteen van de Sixtijnse Kapel. Nadat paus Benedictus XVI opstapte, werd de Argentijnse jezuïet Jorge Mario Bergoglio gekozen tot nieuwe paus en koos hij een naam die nooit eerder door een paus gebruikt was: Franciscus.   Vele media schenken aandacht aan het eerste lustrum van de paus en blikken terug op de afgelopen jaren. Het dagblad Trouw en het KRO-televisieprogramma Kruispunt doen dit samen met de Nederlandse...
Lees verder