Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 5 maart 2018

Ons Oranje! Afscheid Sneijder en Robben markeert opbouw 'nieuw Oranje'

Afscheid Sneijder en Robben markeert opbouw 'nieuw Oranje'
Het afscheid van Wesley Sneijder bij het Nederlands elftal was zondagochtend, hoewel niet onverwacht, groot nieuws. Terecht; de recordinternational stopt immers, daar heb je er maar een van. Een unieke positie in ons voetbal.
Lees verder

Blog O17: Het wordt bepaald geen makkie
Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar doet van woensdag 7 tot en met donderdag 13 maart mee aan het UEFA-elitetoernooi in eigen land om zich te kwalificeren voor de EK-eindronde. Tegenstanders zijn IJsland, Italië en Turkije. Cris Peetsold volgt als huiswerkbegeleider het spoor van de Oranjetalenten en houdt voor OnsOranje een blog bij.
Lees verder

Vrouwen onder 19 zet ook USA te kijk
'Ik ben zelf ook een beetje flabbergasted, zo goed was het', reageerde KNVB-coach Jessica Torny na de dreun - een overwinning van 6-0 - die Vrouwen onder 19 zondagavond uitdeelde aan USA.
Lees verder