Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 2 maart 2018

Ons Oranje! Gewijzigde locaties openingsronde EK-kwalificatie Onder 17

Gewijzigde locaties openingsronde EK-kwalificatie Onder 17
De duels van de openingsronde van het EK-kwalificatietoernooi voor spelers onder de 17 jaar, die gepland staan voor woensdag 7 maart, zullen op een andere sportaccommodatie worden afgewerkt. Vanwege de strenge vorst zijn de natuurgrasvelden van UDI'19 (Uden) en rksv Schijndel niet bespeelbaar en de kans is klein, gezien de weersverwachting, dat hier voor 7 maart verandering in komt.
Lees verder

Zes Leeuwinnen maken kans op plek in Wereldelftal
Zes OranjeLeeuwinnen zijn vrijdag genomineerd voor het Wereldelftal van het jaar 2017 bij de vrouwen. Anouk Dekker, Daniëlle van de Donk, Jackie Groenen, Lieke Martens, Vivianne Miedema en Shanice van de Sanden maken kans op een prestigieuze plek.
Lees verder

Vrouwen onder 19 walst binnen zes minuten over Denemarken heen
Vrouwen onder 19 heeft vrijdag een puike overwinning geboekt tegen Denemarken. Bij het oefentoernooi in La Manga was het na zes minuten al 3-0 en uiteindelijk won Oranje soeverein met 4-0.
Lees verder