Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 6 maart 2018

Ons Oranje! Michel Kreek coacht Vrouwen onder 20 op WK in Frankrijk

Michel Kreek coacht Vrouwen onder 20 op WK in Frankrijk
Michel Kreek coacht het Nederlands vrouwenteam onder de 20 jaar op het WK, dat van 5 tot en met 24 augustus wordt gehouden in Bretagne (Frankrijk). Voor de 47-jarige Amsterdammer is het voor het eerst dat hij als hoofdcoach aan de slag gaat bij een nationaal team.
Lees verder

Nagenieten met de bondscoach: Koeman schiet Oranje langs Engeland
Het Nederlands elftal speelt op vrijdag 23 maart een oefeninterland tegen Engeland. Een bijzonder duel, omdat Ronald Koeman voor de eerste keer als bondscoach op de bank plaatsneemt. Hij heeft goede herinneringen aan de tegenstander. Op 13 oktober 1993 speelde Koeman de hoofdrol in het met 2-0 gewonnen cruciale WK-kwalificatieduel tegen de Engelsen.
Lees verder

Elf spelers melden zich af voor stage Onder 19
Elf spelers hebben zich bij KNVB-coach Maarten Stekelenburg afgemeld voor de tweedaagse van Onder 19 in Zeist. De selectie traint op maandag en dinsdag op de KNVB Campus ter voorbereiding op de Eliteronde in Duitsland.
Lees verder