Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 20 maart 2018

Ons Oranje! Nederland en Engeland spelen woensdag eerste e-interland ooit

Nederland en Engeland spelen woensdag eerste e-interland ooit
Nederland en Engeland hebben aanstaande woensdag de wereldprimeur met de eerste officiële e-interland ooit. Ali Riza Aygün, esporter van PSV en winterkampioen van de edivisie, neemt het namens Nederland op tegen Shaun Springette uit Engeland.
Lees verder

26 speelsters in voorselectie Vrouwen onder 19
KNVB-coach Jessica Torny heeft de voorlopige selectie van het Nederlands elftal voor vrouwen onder 19 jaar bekend gemaakt. Het team verblijft van 2 tot en met 11 april in Hongarije, waar het de eliteronde van het EK-kwalificatietoernooi afwerkt.
Lees verder

Guus Til geniet van eerste dagen in Oranje
Guus Til is één van de opvallendste namen in de selectie van het Nederlands elftal. De middenvelder van AZ geniet van zijn eerste dagen bij Oranje.
Lees verder