Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 19 maart 2018

Ons Oranje! Onder 18 reist met achttien spelers af naar Italië

Onder 18 reist met achttien spelers af naar Italië
KNVB-coach Bert Konterman heeft achttien spelers opgenomen in de selectie van Onder 18 voor de oefeninterland tegen Italië. Het duel met de Italiaanse leeftijdsgenoten wordt gespeeld op vrijdag 23 maart in de Italiaanse stad Biella. De wedstrijd in Stadion Agate begint om 14.30 uur.
Lees verder

Definitieve selectie Onder 19 voor Eliteronde
KNVB-coach Maarten Stekelenburg heeft de definitieve selectie van Oranje onder 19 bekendgemaakt. De twintigkoppige selectie speelt op 21, 24 en 27 maart de tweede en laatste ronde van de EK-kwalificatie in Duitsland.
Lees verder

Sandler valt geblesseerd af, geen vervanger opgeroepen
Philippe Sandler (PEC Zwolle) heeft zich afgemeld voor het trainingskamp van Jong Oranje.
Lees verder