Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 8 maart 2018

Ons Oranje! Oranje onder 17 begint goed aan Eliteronde in eigen land

Oranje onder 17 begint goed aan Eliteronde in eigen land
Oranje onder 17 is goed begonnen aan de Eliteronde in eigen land. Op het kunstgras van NIVO Sparta in Zaltbommel werd IJsland met 2-1 verslagen. In de eerste helft leek er geen vuiltje aan de lucht voor de ploeg van KNVB-coach Kees van Wonderen, maar hoe anders was dat in de tweede helft.
Lees verder

Finale Algarve Cup Oranjevrouwen - Zweden afgelast
De finale van de Algarve Cup tussen de OranjeLeeuwinnen en Zweden is afgelast. Door aanhoudende regen is het veld onbespeelbaar geworden.
Lees verder

Lieke Martens gekozen in FIFPro wereldelftal
Lieke Martens is gekozen in het FIFPro Women's World XI van 2017. Dat maakte de spelersvakbond bekend op Internationale Vrouwendag. Het is voor het eerst dat er een Nederlandse speelster onderdeel uitmaakt van het wereldelftal.
Lees verder