vrijdag 30 maart 2018

Ons Oranje! Oranje onder 20 onderuit tegen Tsjechië

Oranje onder 20 onderuit tegen Tsjechië
Oranje onder 20 heeft op het terrein van de KNVB Campus in Zeist met 1-3 verloren van Tsjechië. De mannen van KNVB-coach Peter van der Veen waren in het eerste kwartier niet bij de les en zagen dat meteen afgestraft door de alerte Tsjechen.
Lees verder

Selectie Vrouwen onder 19 voor EK-kwalificatie bekend
De selectie van het Nederlands vrouwenelftal voor speelsters onder de 19 jaar voor het EK-kwalificatietoernooi in Hongarije is bekend.
Lees verder

Marlous Pieëte zet een punt achter haar carrière
Marlous Pieëte heeft een einde gemaakt aan haar profcarrière. De 28-jarige aanvaller kwam in vijfenhalf jaar tijd 51 maal uit voor de OranjeLeeuwinnen, en scoorde in het shirt van de nationale ploeg acht maal.
Lees verder

CP-team treft Ierland en Duitsland op EK in eigen land
Het Nederlandse CP-team treft Ierland, Noord-Ierland, Denemarken en Duitsland tijdens het EK dat komende zomer op de KNVB Campus wordt gehouden. Dat heeft de loting, die vanmiddag in Zeist verricht werd, uitgewezen.
Lees verder

Tjaden stelt selectie samen voor tweeluik Roemenië
Bondscoach Max Tjaden heeft zijn selectie samengesteld voor het vriendschappelijke tweeluik dat het Nederlands zaalvoetbalteam deze dagen afwerkt in en tegen Roemenië.
Lees verder