Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 13 maart 2018

Ons Oranje! Selectie speelsters Onder 17 eliteronde EK-kwalificatie

Selectie speelsters Onder 17 eliteronde EK-kwalificatie
De definitieve selectie van het Nederlands vrouwenelftal voor speelsters onder de 17 jaar voor de eliteronde van de EK-kwalificatie is bekend. KNVB-coach Marleen Wissink heeft 20 speelsters opgeroepen voor de laatste kwalificatieronde in aanloop naar het EK 2018 in Litouwen.
Lees verder

Training van Oranje op KNVB Campus bijwonen? Meld je aan!
Na ruim dertig jaar is het Nederlands elftal terug in Zeist en is de gloednieuwe KNVB Campus de thuisbasis van Oranje. Dat betekent dat het Nederlands elftal ook weer in Zeist gaat trainen.
Lees verder

Schrijf je met korting in voor de KNVB Voetbalkampen!
Ben jij tussen de 8 en 12 jaar en wil jij trainen en leven als een echte Oranje-international op de KNVB Campus in Zeist? Dat kan! Beginner of gevorderd, wel of geen lid van een vereniging, het maakt niet uit. Als Jonge Leeuw kan jij dit jaar deelnemen aan de KNVB Voetbalkampen voor een speciale prijs (OP = OP!).
Lees verder