Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 7 maart 2018

Ons Oranje! Voorlopige selectie Onder 20 voor oefenduel tegen Tsjechië

Voorlopige selectie Onder 20 voor oefenduel tegen Tsjechië
KNVB-coach Peter van der Veen heeft 25 spelers opgenomen in de voorlopige selectie van Onder 20 voor de oefeninterland tegen Tsjechië. Het duel met de Tsjechische leeftijdsgenoten wordt gespeeld op 27 maart op de KNVB Campus in Zeist. De wedstrijd begint om 18.30.
Lees verder

Voorlopige selectie Onder 18 voor oefenduel in Italië
KNVB-coach Bert Konterman heeft 27 spelers opgenomen in de voorlopige selectie van Onder 18 voor de oefeninterland tegen Italië. Het duel met de Italiaanse leeftijdsgenoten wordt gespeeld op vrijdag 23 maart in de Italiaanse stad Biella. De wedstrijd in Stadion Agate begint om 14.30.
Lees verder

Voorspel de selectie van het Nederlands elftal
Bondscoach Ronald Koeman maakte woensdag zijn eerste voorlopige selectie bekend. Er komen 33 spelers in aanmerking voor een plek bij de selectie die volgende week vrijdag bekend wordt gemaakt. Jij kan nu een voorspelling maken en twee kaarten winnen voor Nederland - Engeland.
Lees verder