Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 13 maart 2018

Ons Oranje! Voorselectie Oranje voor oefenduels met Engeland en Portugal

Voorselectie Oranje voor oefenduels met Engeland en Portugal
Bondscoach Ronald Koeman heeft 33 spelers opgenomen in de voorselectie van het Nederlands elftal. Oranje speelt op 23 maart in de Amsterdam ArenA tegen Engeland. Drie dagen later is Europees kampioen Portugal de tegenstander in Genève. De voorselectie SpelerClubPatrick van AanholtCrystal PalaceNathan AkéBournemouthRyan BabelBesiktasDonny van de BeekAjaxSteven BerghuisFeyenoordSteven BergwijnPSVMarco BizotAZDaley BlindManchester UnitedJeffrey BrumaVfL WolfsburgJasper Cillessen FC BarcelonaMemphis DepayOlympique LyonBas DostSporting CPVirgil van DijkLiverpoolTimothy Fosu-MensahCrystal PalaceHans HateboerAtalanta BergamoDaryl JanmaatWatfordLuuk de JongPSVJustin KluivertAjaxMatthijs de LigtAjaxSergio PadtFC GroningenQuincy PromesSpartak MoskouDavy PröpperBrighton & Hove AlbionKarim RekikHertha BSCMarten de RoonAtalanta BergamoKevin StrootmanAS RomaKenny TeteOlympique LyonGuus TilAZTonny VilhenaFeyenoordRuud VormerClub BruggeStefan de VrijLazio RomaWout Weghorst AZGeorginio WijnaldumLiverpoolJeroen ZoetPSV Zeven spelers maken voor het eerst deel uit van de voorselectie van Oranje. Dit zijn: het AZ-drietal Marco Bizot, Guus Til en Wout Weghorst; Ajax-speler Justin Kluivert; PSV'er Steven Bergwijn, Hans Hateboer  (Atalanta Bergamo) en Ruud Vormer (Club Brugge). De definitieve selectie wordt op vrijdag 16 maart bekendgemaakt. AZ-spelers Wout Weghorst (links) en Guus Til maken voor het eerst deel uit van de voorselectie. Live op Veronica en FOX Sports Het Nederlands elftal verzamelt maandag 19 maart in Zeist ter voorbereiding op het oefenduel met Engeland. De aftrap voor de ontmoeting met de Three Lions is vrijdag 23 maart om 20.45 uur in de Amsterdam ArenA. Daarna reist de ploeg van bondscoach Ronald Koeman naar het Zwitserse Genève voor de oefenwedstrijd tegen Portugal. De ploegen treffen elkaar maandag 26 maart vanaf 20.30 uur in Stade de Genève. Beide duels worden, net als de overige oefenwedstrijden van Oranje, uitgezonden door Veronica en FOX Sports.
Lees verder

Voorspel de selectie van het Nederlands elftal
Bondscoach Ronald Koeman maakte woensdag zijn eerste voorlopige selectie bekend. Er komen 33 spelers in aanmerking voor een plek bij de selectie die volgende week vrijdag bekend wordt gemaakt. Jij kan nu een voorspelling maken en twee kaarten winnen voor Nederland - Engeland. In onderstaand spel zitten alle spelers uit de voorselectie. Per speler kan je bepalen of hij wel of niet in je selectie komt, door op het vinkje (wel) of op het kruisje (niet) te klikken. Er is ruimte voor 23 spelers in je selectie. Als je selectie vervolgens klaar is om wereldkundig gemaakt te worden, kan je hem delen op Facebook. Winnaar Volgende week vrijdag, als de definitieve selectie bekend is gemaakt, krijg je - mits je geregistreerd bent - een e-mail met hoeveel spelers uit jouw selectie uiteindelijk ook de selectie van bondscoach Ronald Koeman hebben gehaald. Diegene die de meeste spelers juist voorspeld heeft, krijgt de kans om - met twee personen - de spelers uit zijn selectie in actie te zien bij de oefeninterland Nederland - Engeland. Bij een gelijke stand wordt er een winnaar geloot. Ga naar OnsOranje.nl om je selectie te maken.  Voorselectie Oranje voor oefenduels met Engeland en PortugalBekijk hier het nieuwsbericht over de voorselectie.
Lees verder

Training van Oranje op KNVB Campus bijwonen? Meld je aan!
Na ruim dertig jaar is het Nederlands elftal terug in Zeist en is de gloednieuwe KNVB Campus de thuisbasis van Oranje. Dat betekent dat het Nederlands elftal ook weer in Zeist gaat trainen. Maandag 19 maart staat de eerste training op het programma. Deze training, die begint om 16.30 uur, is open voor publiek. Maar omdat het aantal plaatsen beperkt is vragen we bezoekers zich van tevoren op te geven. Dat kost uiteraard niets, maar voorkomt dat we mensen op de dag zelf moeten teleurstellen. We hanteren hierbij de stelregel: Wie het eerst komt, het eerst maalt.  Ik wil erbij zijn!Reserveer hier je gratis toegangsbewijs voor de training van Oranje De training van Oranje op maandag is een zogeheten hersteltraining. Omdat de meeste spelers in het weekend nog bij hun club hebben gespeeld, trainen de meesten niet voluit of volledig. Het kan dus zijn dat je helden minder lang op het veld staan dan je had gehoopt.
Lees verder