Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Vrouwen onder 19 foutloos in La Manga

Vrouwen onder 19 foutloos in La Manga
Het Nederlands elftal voor speelsters onder 19 heeft maandag het oefentoernooi in La Manga foutloos afgesloten. Na uitstekende overwinningen op Denemarken (4-0) en Verenigde Staten (6-0), was ook Italië bij lange niet sterk genoeg om het Nederland lastig te maken: 3-1.
Lees verder

Er is altijd plek in de prijzenkast van Sarina Wiegman
Het Nederlands vrouwenelftal speelt woensdag de finale van de prestigieuze Algarve Cup tegen Zweden. Bondscoach Sarina Wiegman kijkt met een goed gevoel terug op het verloop van het toernooi. "Maar als je eenmaal zover komt, wil je winnen ook."
Lees verder

Voorselectie Oranje voor oefenduels met Engeland en Portugal
Bondscoach Ronald Koeman heeft 33 spelers opgenomen in de voorselectie van het Nederlands elftal. Oranje speelt op 23 maart in de Amsterdam ArenA tegen Engeland. Drie dagen later is Europees kampioen Portugal de tegenstander in Genève.
Lees verder