Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 9 maart 2018

Prinses Beatrix zet zich in voor kinderen met een beperking tijdens NLdoet

Prinses Beatrix zet zich in voor kinderen met een beperking tijdens NLdoet
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden heeft samen met Hunne Hoogheden Prins Bernhard en Prinses Annette op vrijdag 9 maart deelgenomen aan NLdoet van het Oranje Fonds. Het is het 14e jaar dat het fonds de grootste vrijwilligersactie van Nederland organiseert. Prinses Beatrix, Prins Bernhard en Prinses Annette hebben in Kinderdagcentrum Onder één Dak in Amersfoort geholpen met het maken van leer- en speelmaterialen en het lenteklaar maken van de tuin.
Lees verder

Bezoekt u Nederland? Bekijk dan hier de aanbiedingen & ticket deals!