Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 9 maart 2018

Raadgevend referendum WiV

Raadgevend referendum WiV
Op 21 maart 2018 vindt in Nederland een raadgevend referendum plaats over de nieuwe Wet op de inlichtingen- en veiligheidsdiensten (Wiv). Als Nederlander woonachtig in het buitenland kunt u ook deelnemen aan dit referendum.
Lees verder

Consulair team bezoekt Honaraire Consulaten in Paraguay en Uruguay voor paspoortaanvragen
Het consulaire team van de Nederlandse Ambassade te Buenos Aires bezoekt op 23 en 24 april het Honorair Consulaat te Asunción, Paraguay en op 14 en 15 mei het Honorair Consulaat te Montevideo, Uruguay, om Nederlanders in de gelegenheid te stellen om onder bepaalde voorwaarden een aanvraag in te dienen voor een paspoort. U kunt uw interesse bekend maken door een e-mailbericht aan de consulaten te sturen: asuncion@nlconsulate.com voor Paraguay, montevideo@nlconsulate.com voor Uruguay. Via e-mail...
Lees verder

A Selfie with the Ambassador
Honorable Minister, Excellencies It is a privilege for me to address this Women's Day event. I feel inspired by a discussion I had this morning in our embassy with new female first time parliamentarians. It is quite clear that with such a representation Albania sees women as political agents for change. My country, the Netherlands, strongly believes in the power of women. And so does the European Union. Its goal is gender equality. Women must be leaders, key participants in political decision...
Lees verder

Communicatie raadgevend referendum 21 maart 2018
Lees verder

Aanvragen voor de Algemene Oorlogsongevallenregeling (AOR).
Voor personen met de Nederlandse nationaliteit die woonachtig zijn in Indonesië en die aan de overige voorwaarden van de AOR voldoen is het mogelijk geworden een beroep te doen op deze regeling. Personen die op dit moment niet de Nederlandse nationaliteit bezitten hebben geen toegang tot de AOR. Voor informatie over de AOR verwijzen wij u naar https://www.svb.nl/int/nl/aor/.
Lees verder