woensdag 28 maart 2018

Rijksoverheid: Brede kabinetsdelegatie op handelsmissie naar India

Brede kabinetsdelegatie op handelsmissie naar India
Minister-president Rutte, minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking Sigrid Kaag, minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit Carola Schouten, minister van Infrastructuur en Waterstaat Cora van Nieuwenhuizen en minister voor Medische Zorg en Sport Bruno Bruins reizen tussen 23 en 25 mei naar India voor een werkbezoek en handelsmissie. De minister-president heeft een ontmoeting met minister-president Modi van India en bespreekt met hem de strategische relatie tussen Nederland en India en verdieping van de samenwerking op politiek en economisch terrein.
Lees verder

Bezoekt u Nederland? Bekijk dan hier de aanbiedingen & ticket deals!