Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 20 maart 2018

Rijksoverheid: Nederland en Jordanië versterken samenwerking in de strijd tegen terrorisme

Nederland en Jordanië versterken samenwerking in de strijd tegen terrorisme
Jordanië is een belangrijke partner voor Nederland in de strijd tegen terrorisme. De dreiging van terugkerende strijders uit ISIS-gebied en aanslagen door 'Home Grown' Terroristen staan net als in Nederland hoog op de Jordaanse veiligheidsagenda. Minister Blok van Buitenlandse Zaken was tijdens het bezoek van Jordanië aan Nederland gastheer van een bijeenkomst over de gezamenlijke aanpak voor uitdagingen op het gebied van terrorisme. Koning Abdullah II en Koning Willem-Alexander waren aanwezig bij het overleg.
Lees verder

Bezoekt u Nederland? Bekijk dan hier de aanbiedingen & ticket deals!