Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 30 maart 2018

Rijksoverheid: ‘Ondernemers, nog één jaar om u voor te bereiden op de Brexit!’

'Ondernemers, nog één jaar om u voor te bereiden op de Brexit!'
Die boodschap hebben minister Kaag (Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking), VNO-NCW voorman Hans de Boer en Anton Valk van the Netherlands British Chamber of Commerce (NBCC) vanmiddag mee gegeven aan meer dan 400 ondernemers. Dezen zijn vandaag, precies één jaar voor de uittreding van het Verenigd Koninkrijk uit de EU, bijeengekomen op het NBCC Brexit Forum in Den Haag. Minister Kaag drukte ondernemers op het hart om zich daar goed op voor te bereiden: 'Handel tussen het VK en de EU zal nooit meer hetzelfde zijn. We moeten ons gezamenlijk voorbereiden op deze nieuwe werkelijkheid en de negatieve impact ervan zoveel mogelijk beperken. Met nog maar één jaar te gaan is het nu de tijd om u goed voor te bereiden op de gevolgen van de Brexit voor uw bedrijf'.
Lees verder

Bezoekt u Nederland? Bekijk dan hier de aanbiedingen & ticket deals!