Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 27 maart 2018

Rijksoverheid: Voorzitter Nederland luidt noodklok Syrië in VN-Veiligheidsraad

Voorzitter Nederland luidt noodklok Syrië in VN-Veiligheidsraad
Minister Blok van Buitenlandse Zaken luidt vandaag, als voorzitter van de VN-Veiligheidsraad, de noodklok over de situatie in Syrië. 'In de afschuwelijke oorlog in Syrië lijkt elke vorm van menselijkheid verdwenen', zegt hij. 'Het is een conflict waar de internationale gemeenschap er niet in slaagt te voldoen aan een van de oudste normen: het beschermen van onschuldige burgers.' Het is vandaag een maand geleden dat de VN-Veiligheidsraad de resolutie over het staakt-het-vuren in Syrië aannam. Zeven jaar geleden begon de oorlog in Syrië.
Lees verder

Bezoekt u Nederland? Bekijk dan hier de aanbiedingen & ticket deals!