Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 26 maart 2018

Staatsbezoek aan Luxemburg

Staatsbezoek aan Luxemburg
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen op uitnodiging van Hunne Koninklijke Hoogheden de Groothertog en Groothertogin van het Groothertogdom Luxemburg een staatsbezoek aan Luxemburg.
Lees verder

Koningin Máxima bezoekt workshop digitaal componeren
Hare Majesteit Koningin Máxima bezoekt donderdagmiddag 12 april 2018 een workshop digitaal componeren op de Pabo van Hogeschool Leiden. Ze bezoekt de lerarenopleiding voor het basisonderwijs in haar hoedanigheid van erevoorzitter Méér Muziek in de Klas.
Lees verder

Bezoekt u Nederland? Bekijk dan hier de aanbiedingen & ticket deals!