Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 26 maart 2018

Stages bij de Ambassade Wellington Nieuw Zeeland

Stages bij de Ambassade Wellington Nieuw Zeeland
De Ambassade in Wellington is op zoek naar twee stagaires (economische en politieke afdeling)  voor een periode van 5 maanden. Klik op de link voor meer informatie!
Lees verder

Extra sluitingsdag op Tweede Paasdag
Op maandag 2 april zal de Nederlandse ambassade te Bangkok gesloten zijn in verband met Pasen. Vanaf 3 april zullen de reguliere openingstijden weer van toepassing zijn voor onze consulaire afdeling: maandag tot donderdag van 8.30 tot 12.00 en 13.30 en 16.30, en vrijdag van 8.30 tot 11.30.
Lees verder

Staatsbezoek Luxemburg, mededeling van Ambassadeur Han-Maurits Schaapveld
Lees verder

Aanmeldingsformulier Ontvangst Nederlandse Gemeenschap in Luxemburg
Lees verder

Staatsbezoek aan Luxemburg
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen op uitnodiging van Hunne Koninklijke Hoogheden de Groothertog en Groothertogin van het Groothertogdom Luxemburg een staatsbezoek aan Luxemburg.   Het bezoek vindt plaats van 23 tot en met 25 mei 2018.   De Koning en Koningin worden bij hun bezoek vergezeld door minister Stef Blok van Buitenlandse Zaken. Gelijktijdig vindt onder leiding van staatssecretaris Stientje van Veldhoven van Infrastructuur en Waterstaat...
Lees verder