Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 21 maart 2018

Stemmen raadgevend referendum - Washington

Stemmen raadgevend referendum - Washington
Op 21 Maart 2018 is er in Nederland gelegenheid tot stemmen voor het raadgevend referendum over de Wet op de Inlichtingen- Veiligheidsdiensten 2017. In het buitenland heeft iedere Nederlander die zichzelf heeft laten registreren bij de gemeente Den Haag de mogelijkheid om te stemmen per brief. Door de vele ontvangen reacties vindt er op de ambassade in Washington DC dinsdag 20 maart 2018 van 10:00 uur tot 12:00 uur een vooropening plaats van de ontvangen oranje enveloppen. Vooropening houdt in...
Lees verder

Working Holiday Program 2018
Het Working Holiday Program (WHP) 2018 gaat weer van start, vanaf 16 april 2018 kunnen kandidaten zich aanmelden via het afsprakensysteem. Er kunnen ieder jaar 100 Argentijnse jongeren naar Nederland om de cultuur beter te leren kennen. Aanvragen moeten worden ingediend bij de Nederlandse Ambassade te Buenos Aires in Argentinië. Voor vragen en informatie verwijzen we door naar de website van de Immigratie-en Naturalisatiedienst, www.ind.nl
Lees verder

Zuid-Korea: Landelijke brandoefening 21 maart 2018
Vanmiddag vindt van 14.00 tot 14.20 een landelijke brandoefening plaats. Er zullen sirenes afgaan aan het begin en aan het einde van de oefening.
Lees verder

Informatie over Koningsdag 2018-Accra
Aan alle Nederlanders woonachtig in Ghana
Lees verder

Interview met Honorair Consul op Palma de Mallorca Ingrid van de Reijt.
Lees verder