Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 19 maart 2018

VBNGBk: Brexit – Britse burgers in Nederland

Brexit – Britse burgers in Nederland
Een interessant stukje over de gevolgen van Brexit in Mr. On Line. met dank aan Evert Kleingeld voor de signalering Ongeruste Britse burgers in Nederland hebben veel vragen over Brexit.  Immigratieadvocaten hebben daar veel werk aan. De Britten zijn bezorgd over de gevolgen van het Brits vertrek uit de EU en vragen zich vooral af […]
Lees verder

Oproep voor een proefprocedure over de zorgtoeslag
Zoals in een column over de zorgtoeslag is uiteengezet is het (gemeenschapsrechtelijk) dubieus hoe Nederland de zorgtoeslag voor verdragsgerechtigde huishoudens (alleenstaanden en paren) heeft  vormgegeven. In woonlanden met een woonlandfactor voor de zorgbijdrage aan CAK beneden ongeveer 0,45 is er grote kans dat men in het geheel geen zorgbijdrage kan ontvangen. In andere woonlanden wordt […]
Lees verder

Algemene Ledenvergadering FANF 2017
Zaterdag 17 maart 2018 heb ik de Algemene Ledenvergadering van de FANF,  Fédération des Associations Néerlandaises en France bijgewoond.  De vergadering vond plaats in de residentie van de Nederlandse ambassadeur in Parijs. Voorzitter Arjen van Geuns opende de vergadering met de voorzitters  van de lokale Nederlandse verenigingen en de bestuursleden van de FANF  welkom te […]
Lees verder