Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 24 april 2018

Beste NCM Koningsdagfeest ooit in aantocht!

      
 
Stichting
Nederlandse
Club Moskou

Zaterdag 28 april NCM Koningsdagfeest!

Het is bijna zover

Het NCM Koningsdagfeest belooft een prachtig feest te worden met hapjes, drankjes, een loterij, een bandje en een heleboel gezellige mensen. Het zal plaatsvinden in een mooie zaal in het Argentijnse restaurant El Gauchito, nabij metro Arbatskaya. We kunnen gelukkig weer feesten tot in de vroege uurtjes.

Er zijn bij het restaurant slechts 15 parkeerplekken beschikbaar. Hiervoor geldt, wie het eerst komt, wie het eerst maalt. Ook worden er genoeg biertjes en wijntjes geschonken, dus kunt u maar het beste met de metro of taxi komen :)

Datum: Zaterdag 28 april
Tijd: vanaf 20.00h

​Locatie: Restaurant El Gauchito (www.elgauchito.ru)

Adres: Ul. Povarskaya 11-1 (Adres op de kaart)

Eigen bijdrage: 1500R pp te voldoen bij de entree (graag gepast geld!)
Aanmelden: Voor 26 april per mail: nlclubmoskou@gmail.