Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 10 april 2018

Bezoek Ambassadeur aan Minister Rafalska

Bezoek Ambassadeur aan Minister Rafalska
Op 29 maart had ambassadeur Ron van Dartel een ontmoeting met Elzbieta Rafalska en Stanislaw Szwed, respectievelijk Minister en Staatssecretaris van Familiezaken, Arbeid en Sociaal Beleid. Besproken werd de hechte bilaterale samenwerking tussen de arbeidsautoriteiten van beide landen.
Lees verder

Uitnodiging Nederlandse Dodenherdenking
Lees verder

King's Day Party 2018
Some of you may already have written it down in down in "koeienletters" in your agendas: the 28th of April from 17.00 to 22.00 the embassy of the Kingdom of the Netherlands organizes the annual King's Day party! Please note that big bags are prohibited and that the embassy does not provide parking space. We are looking forward on welcoming you the 18th.
Lees verder

Viering Koningsdag 2018
Koningsdag komt er weer aan en dat moet natuurlijk gevierd worden! De Nederlandse vereniging organiseert festiviteiten in diverse steden. Alle Nederlanders in Finland en hun partner en kinderen zijn van harte uitgenodigd om dit leuke feest samen te vieren. Uiteraard onder het genot van een hapje (zoals bijvoorbeeld bitterballen en kaas) en een drankje. In Helsinki vindt de borrel plaats op vrijdag 27 april 2018. De Nederlandse school organiseert een heus Koningsdag Festival op zaterdag 28 april...
Lees verder

Caracas: vacature consulair medewerker
De ambassade van het Koninkrijk der Nederlanden in Caracas is op zoek naar een nieuwe consulaire medewerker (m/v).
Lees verder