Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 12 april 2018

Bouwen aan de toekomst van Nederland op StartupDelta summit

Bouwen aan de toekomst van Nederland op StartupDelta summit
Meewerken aan de toekomst van Nederland, samen met alle bouwers, shakers en movers van het Nederlandse start-up ecosysteem? Kom dan naar de StartupDelta Summit. Een toekomst waarin we gezamenlijk bouwen aan de infrastructuur zodat ondernemers in Nederland sneller kunnen starten, groeien en...
Lees verder

Seminar Exportpromotie naar Indonesië
Levert u diensten en technologie aan de afvalsector? Wilt u uw kansen in Indonesië verkennen? Kom dan naar het seminar Exportpromotie naar Indonesië op 23 april 2018 in Den Haag. Nederland en Indonesië hebben een intensieve handelsrelatie. Indonesië is een van de vijftig belangrijkste exportmarkten...
Lees verder

Innovatieseminar elektrische en slimme mobiliteit
Wilt u zakendoen met het Verenigd Koninkrijk? Of heeft u interesse om deel te nemen aan een Horizon 2020-project op het gebied van elektrisch vervoer, slim laden, autonoom rijden of connected driving and transport-infrastructuur? Kom dan naar het Engels/Nederlands innovatieseminar op 17 en 18 mei...
Lees verder

Kansenseminar Italiaanse aerospace en luchtvaartindustrie
Levert u diensten en technologie aan de aerospace en luchtvaartindustrie? Wilt u uw kansen in Italië verkennen? Kom dan op 23 mei 2018 naar het kansenseminar in Den Haag.Ruimtevaart- en luchtvaartindustrie De Italiaanse aerospace-industrie zoekt internationale partners die beschikken over...
Lees verder

Informatiebijeenkomst subsidieregeling Partners voor Water
Op 2 juli 2018 opent de nieuwe tenderronde van de subsidieregeling Partners voor Water. Wilt u meer uit uw project halen en uw kansen vergroten om in aanmerking te komen voor subsidie? Kom dan naar onze informatiebijeenkomst op 16 mei in Den Haag. Partners voor Water stimuleert de toepassing van...
Lees verder