Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 4 april 2018

Brede kabinetsdelegatie op handelsmissie naar India

Brede kabinetsdelegatie op handelsmissie naar India
Minister-president Rutte, minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking Sigrid Kaag, minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit Carola Schouten, minister van Infrastructuur en Waterstaat Cora van Nieuwenhuizen en minister voor Medische Zorg en Sport Bruno Bruins reizen tussen 23 en 25 mei naar India voor een werkbezoek en handelsmissie. De minister-president heeft een ontmoeting met minister-president Modi van India en bespreekt met hem de strategische relatie tussen...
Lees verder

Stage vacature economische diplomatie Peru
Stagiair(e) Economische Diplomatie gezocht op de Nederlandse ambassade te Lima (Peru) voor periode van juli tot en met december 2018. De vacature geldt alleen voor Nederlandse studenten die zich in de eindfase van een universitaire studie bevinden, op een vakgebied dat relevant is voor de stage (zie functieprofiel). Geïnteresseerden kunnen hun motivatie met CV vóór 1 mei 2018 per e-mail sturen naar lim-ea@minbuza.nl
Lees verder

Peru en Nederland in de VN Veiligheidsraad
Nederland bedankt Peru voor alles substanciele steun voor alle verleende steun van de afgelopen weken aan ons Presidentschap van de Veiligheidsraad van de Verenigde Naties. We willen de intense samenwerking die we hebben gehad over onze gemeenschappelijke belangen voor een vrije en democratiesche wereld, waar overleg en redelijkheid dominieren in multinationale instituties ten gunste van elk individu, benadrukken. We wensen Peru veel geluk en succes met haar Presidentschap!
Lees verder

Staatsbezoeken aan Letland, Estland en Litouwen
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen van maandag 11 tot en met vrijdag 15 juni 2018 staatsbezoeken aan Letland, Estland en Litouwen. Op uitnodiging van president Raimonds Vejonis brengen zij maandag 11 en dinsdagochtend 12 juni een staatsbezoek aan de Republiek Letland. Aansluitend vindt op dinsdagmiddag 12 juni en woensdag 13 juni op uitnodiging van president Kersti Kaljulaid het staatsbezoek aan de Republiek Estland plaats. Op woensdagavond 13 juni...
Lees verder

Consulaire afdeling ambassade Ljubljana op 5 april gesloten
Op 5 april 2018 is de consulaire afdeling gesloten en is het niet mogelijk om reisdocumenten aan te vragen of op te halen.
Lees verder