Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 16 april 2018

Consulaire team bezoekt voor aanvraag reisdocumenten de regio Canarische Eilanden

Consulaire team bezoekt voor aanvraag reisdocumenten de regio Canarische Eilanden
Woont u op de Canarische Eilanden en heeft u een nieuw reisdocument nodig (Paspoort of Nederlandse Identiteitskaart (NIK))? Dan is de volgende informatie voor u van belang: Het Consulaire Team van de Nederlandse ambassade te Madrid bezoekt op 22, 23 en 24 mei de Canarische Eilanden (Gran Canaria en Tenerife) om Nederlanders in de gelegenheid te stellen om onder bepaalde voorwaarden een aanvraag in te dienen voor een paspoort en/of identiteitskaart. Deze mogelijkheid is in principe bedoeld voor...
Lees verder

Stageplaats bij de beleidsafdeling op de Nederlandse Ambassade in Praag
De beleidsafdeling van de Nederlandse ambassade in Praag biedt een uitdagende en veelzijdige meeloopstage voor niet-afgestudeerde academici in de laatste fase van hun WO-master studie. De eerstvolgende mogelijkheid is vanaf eind augustus/begin september 2018, voor een periode van 4 tot 6 maanden. De exacte duur van de stage kan in onderling overleg vastgesteld worden, maar dient wel minimaal in de periode september - december te vallen. Werkomgeving Sinds het samengaan van de politieke,...
Lees verder

Koningsdag Costa Rica
Ter gelegenheid van Koningsdag organiseert de ambassade een receptie op donderdag 26 april 2018, in het Museo de los Niños. Ambassadeur Peter Derrek Hof nodigt ook de Nederlandse gemeenschap in Costa Rica hiervoor uit. Toegang tot de activiteit is uitsluitend mogelijk op vertoon van de uitnodiging. Deze uitnodiging ontvangt u per e-mail na inschrijving op https://goo.gl/ihxuzn.
Lees verder

ONDERZOEK VRIJHANDELSVERDRAG EU-KOREA VOOR NEDERLANDSE BEDRIJVEN
Nederlandse bedrijven die zakendoen met Korea worden uitgenodigd deel te nemen aan onderzoek naar hun gebruik van het vrijhandelsverdrag tussen Europa en Zuid-Korea
Lees verder

BERICHT AAN DE NEDERLANDERS WONEND in DR CONGO
De Ambassadeur van het Koninkrijk der Nederlanden Robert Schuddeboom en mevrouw Kim Schuddeboom-Wouda hebben het genoegen U uit te nodigen voor een open dag voor de Nederlandse gemeenschap op zaterdag 21 april 2018 van 10.30 tot 12.30 uur bij de Nederlandse Ambassade in Democratische Republiek Congo - 133, Boulevard du 30 Juin.
Lees verder