woensdag 4 april 2018

Duitsland: Bezichtiging biogas installatie in Anderlingen

Bezichtiging biogas installatie in Anderlingen

Het dorpje Anderlingen wordt verwarmd met de warmte die vrijkomt bij de productie van elektriciteit uit biogas. Vorig jaar hebben de dames van de Rode Hoed hier een kijkje mogen nemen. Toen is gebleken dat ook andere leden zich hiervoor interesseerden, zodat het bestuur heeft besloten met Joop Snellen een nieuwe afspraak te maken. Joop Snellen had grote invloed op de energietransitie in zijn woonplaats. Hij kent alle in en outs, alsmede de financiele gevolgen voor de eindverbruiker. Wij zijn uitgenodigd voor een rondleiding met uitgebreide informatie over de biogas installatie en het warmte netwerk in Anderlingen op

woensdag 9 mei 2018 om 09.30 uur


Trefpunt is de biogas installatie van de Burfeindt-Tomforde Energieerzeugungs-GmbH & Co. KG, Kraehenholzerstrasse 18, Ohrel.
Belangstellenden kunnen zich opgeven tot woensdag 2 mei 2018 via [email protected]

Lees verder

Bezoekt u Duitsland? Bekijk hier aanbiedingen & ticket deals!