Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 3 april 2018

Frankrijk: De oorlog tegen de dennenprocessierups is begonnen

De oorlog tegen de dennenprocessierups is begonnen
Zesennegentig dennenbomen moeten behandeld worden door de dienst groenvoorzieningen van de gemeente Montceau-les-Mines. Medewerkers zullen 104 milieuvriendelijke vallen plaatsen, die de rupsen opvangen voordat ze zich kunnen ingraven. Eerst hebben vier medewerkers van de 'service des espaces verts' 23 locaties met dennenbomen onderzocht. Ze vonden 15 plekken waar grote kolonies rupsen zaten. Op die 15 […] Het bericht De oorlog tegen de dennenprocessierups is begonnen verscheen eerst op...
Lees verder

50-plussers op zoek naar de liefde
Bemiddelingsbureaus blijven een veilige haven voor veel senioren, al wordt het internet steeds vaker gebruikt. In Nevers kennen we het 'Agence Relations Conseil' voor deze doelgroep. De klantenkring bestaat vooral uit vijftigplussers. Virginie Bauer, adviseur van het relatiebemiddelingsbureau, is verantwoordelijk voor het in contact brengen van koppels tot 80 jaar oud. "50-plussers zijn een interessante […] Het bericht 50-plussers op zoek naar de liefde verscheen eerst op Bourgondische...
Lees verder

Honderdtwintig oplaadpunten voor elektrische auto's
Een samenwerkingsverband tussen de departementale energie-unie van de Yonne (SDEY) en twee bedrijven (SPIE en Hubject) maakt het mogelijk om 120 laadstations voor elektrische voortuigen te plaatsen. Het doel is duidelijk: maximale toegankelijkheid bieden voor alle Europese bestuurders van elektrische auto's. Een bijdrage aan het aantrekkelijk maken van de Yonne Een geweldig initiatief van de […] Het bericht Honderdtwintig oplaadpunten voor elektrische auto's verscheen eerst op...
Lees verder