Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 12 april 2018

Gezocht stagiair(e) afdeling Economie en Handelsaangelegenheden

Gezocht stagiair(e) afdeling Economie en Handelsaangelegenheden
De Nederlandse ambassade te Buenos Aires biedt de mogelijkheid om stage te lopen op de Afdeling Economie en Handelsaangelegenheden. Vanaf 1 augustus 2018 tot en met 1 februari 2019 is op deze afdeling een plaats beschikbaar voor een stagiair(e).
Lees verder

Earlier closure on Friday 27 April
Due to national day celebrations, the Netherlands embassy will close a little earlier than usual on Friday 27 April, at noon instead of 13.00 hrs.
Lees verder

Uitnodiging Koningsdagviering 2018 in Panama
Als u als Nederlander wilt deelnemen aan de Koningsdagviering, vult u dan a.u.b. het formulier in dat u opent via deze link:  https://docs.google.com/forms/d/1uC7YK49OSsc9UQqMROvhpOYx0f7PrnF5Dnzkj72acJE/viewform?edit_requested=true
Lees verder

Koningsdag Hong Kong 2018
Lees verder

Koningsdag 2018 in Seoul
De Nederlandse ambassade in Seoul nodigt u uit om samen Koningsdag te vieren.
Lees verder