Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 3 april 2018

Holland Paviljoen op de Pakistan Poultry, Dairy & Livestock Expo

Holland Paviljoen op de Pakistan Poultry, Dairy & Livestock Expo
Bent u ondernemer in de vee-, gevogelte- of zuivelindustrie? Heeft u interesse in één van de grootste melkproducerende landen? Meld u dan aan voor het Holland Paviljoen tijdens de Pakistan Poultry, Dairy & Livestock (PPDL) Expo in Karachi van 20 tot en met 22 juli 2018.Pakistan Poultry, Dairy...
Lees verder

'Nog één jaar om u voor te bereiden op Brexit!'
Die boodschap hebben minister Kaag (Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking), VNO-NCW voorman Hans de Boer en Anton Valk van the Netherlands British Chamber of Commerce (NBCC) op 29 maart 2018 g
Lees verder

Save the date: kom speeddaten met het buitenlandnetwerk
Heeft u plannen om over de grens te ondernemen? Of wilt u een nieuwe buitenlandse markt betreden? Dan is 21 juni dé dag om in gesprek te gaan met lokale medewerkers van ons wereldwijde buitenlandnetwerk. Zij weten als geen ander hoe de markt in hun land in elkaar zit. Ze hebben goede kennis van de...
Lees verder

Octrooiblog: Duurzaam ei met beschermde merknaam
Scharrel, vrije uitloop of biologisch. Meer keuze is er eigenlijk niet in eieren, maar de consument vraagt er wel om. Liefst duurzaam maar niet duur. Daarom komen de supermarkten met alternatieven.
Lees verder

MIT-regeling bijna open: is uw eHerkenningsmiddel nog geldig?
Op 17 april gaat de MIT-regeling weer open voor kennisvouchers, haalbaarheidsprojecten en TKI-instrumenten.
Lees verder