Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 18 april 2018

Informatiebijeenkomst Partners voor Water

Informatiebijeenkomst Partners voor Water
Op 2 juli 2018 opent de nieuwe tenderronde van de subsidieregeling Partners voor Water. Wilt u meer uit uw project halen en uw kansen vergroten om in aanmerking te komen voor subsidie? Kom dan naar onze informatiebijeenkomst op 16 mei in Den Haag. Partners voor Water stimuleert de toepassing van...
Lees verder

Informatiebijeenkomst European Defence Action Plan
Bent u actief in de defensie-industrie? Wilt u meer weten over de laatste ontwikkelingen in Europa op defensiegebied en over de onderwerpen op de Europese onderzoeksagenda staan?? Kom dan naar de informatiebijeenkomst European Defence Action Plan. Ook het aankomende ontwikkelprogramma en de...
Lees verder

Dutch Sports Tech Bootcamp
Wilt u met uw technologiebedrijf de sportmedia, de beleving van sportfans of de sportcultuur veranderen? Doe mee met de Dutch Sports Tech Bootcamp in New York, van 25 tot en met 28 juni 2018. De Bootcamp is een intensief kennismakingsprogramma, gericht op de Noord-Amerikaanse SportTech markt. Heeft...
Lees verder

Workshop: Intellectueel eigendom-strategie voor mkb, Apeldoorn
Waarde creëren met technische innovaties. Is uw bedrijf regelmatig met technische innovatieprocessen bezig? Met intellectueel eigendom (IE) kunt u geld verdienen, maar ook tijd en geld besparen. Om hiervan optimaal gebruik te maken, is het uitwerken van een IE-strategie voor uw bedrijf...
Lees verder

EET nu ook open voor Caribische delen van het Koninkrijk
Sinds 16 april 2018 staat het Netherlands-Mexico Strategic Programme for Energy Executive Training (EET) ook open voor de Caribische delen van het Koninkrijk.
Lees verder