Doorgaan naar hoofdcontent

Innovatiemissie circulaire economie Singapore

Innovatiemissie circulaire economie Singapore
Bent u actief op het gebied van circulaire economie? En heeft u interesse om de R&D- en marktkansen voor u en uw bedrijf in Singapore te verkennen en potentiƫle partners te ontmoeten? Ga dan van 7 tot 14 juli mee met de innovatiemissie naar Singapore. Singapore is een stadstaat met beperkte...
Lees verder

Sluiting aanvragen gezouten en bereid pluimveevlees op 9 april 2018
Nieuwsbericht 18.029 - Wilt u voor de invoerregeling gezouten of bereid pluimveevlees aanvragen?
Lees verder

Workshop: winnende elementen van een mkb instrument – Fase 2
Heeft uw organisatie al een Horizon 2020 - mkb (SME) fase 2 project ingediend maar niet goed gescoord? Of gaat uw organisatie in de toekomst een project indienen? Dan is deze cursus iets voor u! Deze training is speciaal gericht op mkb'ers en consultants die bezig zijn met een aanvraag voor een mkb...
Lees verder

Octrooiblog: Rommel upcyclen door bestaande octrooikennis te recyclen
Grafietgruis leek tot nu toe waardeloze rommel. Tot een Italiaanse kledingproducent op het idee kwam t-shirts ermee te kleuren. Ze gingen voor kennis te rade bij … een potloodfabrikant.
Lees verder

Eureka Innovation Days 2018
Heeft u interesse in het opzetten van een internationaal, marktgericht R&D project? Neem deel aan  de jaarlijkse EUREKA Innovation Days en maak kennis met alle EUREKA-programma's, zoals Eurostars en de clusters. U kunt ter plekke bouwen aan internationale projecten. De thema's van deze dagen...
Lees verder